Szanowni Działkowcy ROD ,,OSA”.

Nauki płynące z przeszłości dowodzą, że korzyści z posiadania działki najbardziej doceniano w najcięższych czasach. Miejmy nadzieję, że ta cecha działek nie będzie miała okazji uwidocznić się po raz kolejny teraz. Jednak musimy być zapobiegliwi i pamiętać, że aby korzystać z dobrodziejstw działki, najpierw trzeba o nią zadbać. Dotyczy to zarówno każdej działki z osobna, jak i ogrodu, jako całości. 

Dlatego liczymy, że tak jak dotychczas nasza społeczność działkowawspólnie dbała o sprawy naszego ogrodu, tak i w tym trudnym okresie,solidarnie i zgodnie będziemy wypełniać nasze obowiązki, w stosunku donaszych działek, a co za tym idzie, dla naszych rodzin. Pamiętajmy, że ogródmusi funkcjonować; ponosić wszelkie koszty związane z jego przetrwaniem a coza tym idzie płynnością finansową. 

Wpłacajmy zaliczkowo opłaty za działkę zgodnie z 2019r. 

Wyrażając nadzieję, że już wkrótce sytuacja się odmieni i znowu będziemy mieli okazję do sąsiedzkich spotkań na działkach i wspólnego decydowania o sprawach Naszego Ogrodu na nadchodzącym Walnym Zebraniu. Dziękujemy i załączamy życzenia ,, odporności’’. Zarząd ROD,,OSA”.